Hakkımızda
hakkimizda-8227.jpg

DENTAL LABORATUAR MALZEMELERİ  METALLER  &  TOZ METAL ÜRÜNLERİ &  Soft METAL BLOK

1960 lı Yıllarda başlayan dişçilik serüvenimiz; yılların vermiş olduğu birikim ile bizi ülkemizde ve dünyanın 15 ülkesinde Dentindex markasıyla aranan güvenilen ürünler sunan bir firmaya dönüştürdü.

Özellikle son yıllarda bazı ürünlerde branşlaşarak maximum kalitelere ulaşılmış, bir çok ülkeye ihracaat yapar duruma gelinmiştir. Ar-Ge faaliyetlerine çok önem veren firmamız konusunda tek firmadır.

Türkiye'de dental sektörünün ilk firması olması en büyük onurdur. Türkiyede ve dünyada yıllardır tesis etmeye çalıştığımız saygınlığımızı korumak ve daha uzun yıllar bu sektörde hızlı değil ama istikrarlı bir biçimde büyümek hedefimizdir. Bu hedefimize ulaşmak için çok çalışmak kalitemizden taviz vermemek ve olabildiğince gelişen teknolojiyi takip etmek eve en kaliteli ürünleriven ekonomik şekilde üretmek zorundayız.Hızlı bir iletişimle küçülen dünyamızda ayakta uzun yıllar kalmak ve bu şirketin büyümesi ile gelişecek imkanlardan Tüm çalışanlarımız istifade etmesi için,işimize maksimum özeni göstermemizi gerektirmektedir.

Yönetim ve Tüm çalışanlarımızla bu şirketimizin ürettiği bütün ürünlerimizin ve verdiğimiz bütün hizmetin kesinlikle dünya standartlarında ve kusursuz olması için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Şu an ürettiğimiz başlıca Dental Metaller,Potalar,Separe,Fırça ve Revetmanlarımız Türkiye'ye ve 15 ayrı ülkeye ihraç edilmektedir.

Firmamıza güvenen yönetim,pazarlama,tüm çalışanlarımız,satış noktalarımz,Bayilerimiz ve dental laboratuvarlarımızın biz duydukları güvenle daha iyi hizmet edeceğimize inanıyoruz.

Tüm ürünlerimiz Laboratuvarımnızda bütün kalite kontrolleri yapılmaktadır. Laboratuvarımız son sistem cihazları ile specktrometre,sertlik ölçüm cihaz ve diğer ekipmanları ile ürünlerin son kontrolleri,testleri ve analizleri yapılmaktadır.